www.hotel-ubytovani.com
Hotel Kyjov Kyjovský pivovar - K hotelu přísluší parkovištěHotel Kyjov Kyjovský pivovar - disponuje restauracíHotel Kyjov Kyjovský pivovar - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Kyjov Kyjovský pivovar -  je k dispozici připojení na internetHotel Kyjov Kyjovský pivovar - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Kyjov Kyjovský pivovar - přijímá kreditní karty VISAHotel Kyjov Kyjovský pivovar - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Kyjov Kyjovský pivovar - přijímá kreditní karty JCBHotel Kyjov Kyjovský pivovar - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Kyjov Kyjovský pivovar - tenis -poblíž hoteluHotel Kyjov Kyjovský pivovar - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Kyjov Kyjovský pivovar - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Kyjov Kyjovský pivovar - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Kyjov Kyjovský pivovar - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Kyjovský pivovar
Komenského 596, Kyjov 69701
Česká Republika
Hotel-Kyjov-Club@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Kyjovský pivovar ubytování Kyjov Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Kyjovský pivovar - ubytování Kyjov | Vítejte

 
Hotel Kyjov Kyjovský pivovar

Hotel Kyjovský pivovar *** se nachází téměř v samém centru královského města Kyjova, v turisticky atraktivním, folkloru a vinařství zaslíbenému regionu Slovácko.

Rodinný hotel Kyjovský pivovar s celkovou kapacitou 55 lůžek působí velmi moderním a přátelským dojmem. Hostům je k dispozici bezbariérový přistup, recepce, výtah, salónek pro pořádání firemních a společenských akcí, squashový kurt a v celém hotelu je k dispozici rychlé WIFI připojení na internet.

U hotelu Kyjovský pivovar v Kyjově se nacházejí venkovní tenisové kurty, městské koupaliště, bowling a sportovní stadion s fotbalovým hřištěm, basketbalovou halou, atletickou dráhou a hokejbalovým hřištěm.

Hosty hotelu Kyjovský pivovar jsou obchodní cestující, hosté a pracovníci významných firem Kyjovska, individuální turisté a návštěvníci Kyjova i okolí, skupinové zájezdy poznávající jižní Moravu i firmy pořádající semináře a firemní akce.

Kyjov hotel Kyjovský pivovar ubytování
Hotel nabízí 25 komfortně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV se SAT. Na všech pokojích je možnost wifi připojení k internetu zdarma. V pokoji se nachází předsíň s šatní kříní, sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, wc a umyvadlem se zrcadlem. V pokoji jsou lůžka, stůl, židle, noční stolečky s lampičkami.

Apartmán je prostornější dvoulůžkový pokoj se sedací soupravou, lednicí, dvěma lůžky s nočními stolečky s lampičkami, stůl, židle, TV se satelitem. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, wc, zrcadlo a vysoušeč vlasů. V předsíni je prostorná šatní skříň.

Rodinný pokoj má čtyři standardní lůžka a dětskou postýlku, noční stolečky s lampičkami, stůl, židle, TV se satelitem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, wc, zrcadlo. V předsíni je prostorná šatní skříŃ. Pro malé děti je zde hrací koberec s hračkami.

Hotel Kyjovský pivovar v Kyjově služby
V ceně je zahrnuta snídaně formou studený a teplý bufet. Zdarma - děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu. Domácí mazlíček za poplatek. Hotel Kyjovský pivovar nabízí také pobytové balíčky na tři dny pro dva - Balíček pivní s neomezenou konzumací piva, - Cyklistický balíček. Součástí hotelu je restaurace a pivovar. Kyjovský pivovar navazuje na mnohaletou tradici vaření piva v Kyjově.

Hotel Kyjovský pivovar Kyjov Firemní akce
Hotel Kyjovský pivovar nabízí kompletní služby pro realizaci svateb, narozenin, smutečních hostin, firemních akcí, apod. Prostory tvoří velký sál s kapacitou až 100 osob s kvalitním ozvučením a videoprojekcí vhodný zejména pro: bankety, konference, školení, semináře … V hotelu je také salónek s kapacitou 15 osob vhodný pro menší uzavřená jednání. Kompletní cateringový servis, k dispozici prezentační technika.

Kyjov hotel Kyjovský pivovar - doprovodné akce
Zábavné programy jako varieté, kouzelníci, baviči. Koncerty - vážná hudba, jazz, diskotéky. Návštěva vinných sklípků s cimbálovou muzikou. Sportovní turnaje - tenis, squash. Teambuildingové akce.

Hotel Kyjovský pivovar v Kyjově se těší na Vaši návštěvu.